Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że zgodnie ze wcześniejszymi komunikatami termin przerwy wakacyjnej  został ustalany od 01.07.2023 r. do 31.07.2023 r.

W okresie od 01.08.2023 r. do 31.08.2023 r. placówka pracuje w systemie opieki wakacyjnej  tj. zmiana przyporządkowania dzieci do grup i do nauczycieli.

W związku z powyższym w celu rozpoznania Państwa potrzeb w zakresie zapewnienia dzieciom ewentualnej opieki w okresie wakacyjnym udostępnione zostały  druki deklaracji korzystania z przedszkola w sierpniu 2023 r.

Wypełnione deklaracje należy złożyć u nauczycieli w grupach w terminie do 31 maja 2023 r. – jest to termin ostateczny.

Bardzo proszę o składanie przemyślanych deklaracji.

W wyjątkowych i szczególnie uzasadnionych  sytuacjach, jeżeli ktoś z Państwa potrzebować będzie opieki przedszkolnej dla dziecka w miesiącu lipcu należy do 31.05.2023 r. złożyć podanie wraz z uzasadnieniem do Dyrektora Przedszkola Nr 150 „Wesołe Nutki”.

Po rozpatrzeniu i analizie złożonych podań w szczególnie uzasadnionych przypadkach do 15 czerwca 2023 r. zostanie tym z Państwa, którzy mają realną konieczność skorzystania z opieki przedszkolnej wskazane przedszkole w obrębie miasta, które w tym okresie przyjmie Państwa dziecko ( istnieje możliwość, że wskazane przedszkole nie będzie znajdowało się w obrębie Kozanowa).

Z poważaniem,

Krystyna Marczyńska

Przedszkola Nr 150 „Wesołe Nutki”