Przedszkole proponuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci.

ZAJĘCIA   RYTMICZNE

Prowadzący: Alicja Fisher- Fishering

W zajęciach biorą udział dzieci z wszystkich grup wiekowych.  Ćwiczenia rozwijają u dzieci muzykalność i poczucie rytmu.

GIMNASTYKA   OGÓLNOROZWOJOWA Z   ELEMENTAMI   KOREKTY

Prowadzący: Magdalena Belcarz

W zajęciach biorą udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Ćwiczenia mają na celu przeciwdziałanie oraz skorygowanie wad postawy.

ZAJĘCIA   LOGOPEDYCZNE

Prowadzący: Beata Racek

Celem zajęć logopedycznych jest stymulowanie rozwoju mowy kształtowanie prawidłowej mowy, zapobieganie wad wymowy, korekta wad wymowy, a także nauczanie mowy w przypadku jej braku lub utraty.

ZAJĘCIA MUZYCZNO-ARTYSTYCZNE W RAMACH PROGRAMU OD “INSPIRACJI DO KREACJI”

Prowadzący: Filip Kozłowski

W zajęciach biorą udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Zajęcia  mają na celu rozwijanie zdolności i zainteresowań, wzajemne poznawanie się oraz zdobywanie cennych doświadczeń.

ZAJĘCIA SPORTOWE “MALI WSPANIALI”

Prowadzący: Marek Wejksznia

W zajęciach biorą udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Zajęcia obejmują elementy ćwiczeń  ogólnorozwojowych połączonych z  z elementami sztuk walki.

RELIGIA

Prowadzący: ks.Krzysztof Salik

W zajęciach biorą udział dzieci na wniosek rodziców.