Aniołkowe Granie to projekt edukacyjny promujący ideę rodzicielstwa zastępczego, akcja prowadzona jest we Wrocławiu już od 20 lat.

Akcja jest skierowane do dzieci, które są w pieczy zastępczej. Te dzieci są jednymi z najbardziej potrzebujących wsparcia. Jak wszystkie potrzebują miłości i ciepła, ale są często w takiej sytuacji prawnej, że nie mogą zostać adoptowane, więc muszą trafić do różnego rodzaju placówek albo do rodzin zastępczych.Nasza placówka od lat włącza się w akcję i spełnia marzenia dzieciaków z pieczy zastępczej.

Nasze Przedszkole po raz kolejny jako uczestnik „Aniołkowego Grania” wspierało podopiecznych Domu Dziecka. Wszystkim, którzy wsparli nas w tej pięknej akcji serdecznie dziękujemy.

Najważniejszym celem  projektu jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego oraz integracja przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych.