Z okazji Światowego Dnia Autyzmu, którego obchody przypadają 2 kwietnia, nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskie akcji Niebieskich Igrzysk 2024.

Impreza jest organizowana w celu zwiększenia wrażliwości i świadomości w zakresie zaburzeń z zakresu spektrum autyzmu, a także kształtowania prospołecznych postaw opartych na szacunku i tolerancji. Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjnym oraz sportowym, którego celem jest pokazanie, że każdy może osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.

NIEBIESKIE IGRZYSKA

W czwartek 11.04.2024r. w naszym przedszkolu realizować będziemy projekt działań edukacyjnych pn. „Dzień Świadomości Autyzmu”.

W piątek 12.04.2024r. o godz. 10:00 w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w naszym przedszkolu odbędą się NIEBIESKIE IGRZYSKA.

Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane na niebiesko.